Přejít na menu
Přeskočit na navigaci

Aktuality

Speciální čtvrtá etapa!

9. června 2014

Před několika dny vyšla speciální čtvrtá etapa dlouhodobky Ukerewe! Její zadání tentokrát nenajdete na tomto webu, ale výhradně v časopise Klubovní hlasatel. Klub, který nedostal výtisk Klubovního hlasatele poštou a chce jej dostávat či chce hrát tuto speciální etapu, nechť napíše na email ukerewe@dlouhodobka.cz!

V této etapě se hraje jednak o další body do celkové tabulky dlouhodobky Ukerewe, kde je tudíž možné na poslední chvíli uchvátit lepší pozici, ale také se hraje samostatně o skvělou cenu - první tři kluby obdrží Houpací síť!

Třetí etapa

18. března 2014

Zcela nenápadně jsme se ocitli uprostřed třetí etapy, která má název Po stopách Livingstona. Byly zveřejněny nové úkoly a do konce hry už jen dva a půl mesíce! Mnozí z vás ještě nestihli splnit ani jeden úkol, takže se vzchopte a zaberte!

Konec první etapy!

9. prosince 2013

Konečně doputovala poslední hlášení, která ještě mohla být zařazena do bodování první etapy, a tudíž můžeme tuto etapu s klidem uzavřít. Protože se zatím kvůli technickým problémům nepodařilo zprovoznit mapu pro postup, v této etapě bude pořdí určeno počtem získaných bodů. Jak je tedy jsané z tabulky, vítězi první etapy se stávají Tygří Dráp a Rejnoci! Gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v dalších etapách hry.

Spuštění webu

10. října 2013

Konečně je to tady - dlouhodobá hra Ukerewe byla dnes spuštěna! Můžete se registrovat, studovat pravidla hry a třeba už rozmýšlet taktiku. Další informace, obsah webu, úkoly a herní systémse brzy objeví také.